MENU
thesari.com © 2001

Lajme - Thesari

506   0
515   0
vip
arjan-cani-berisha
Prezantuesi Arian Çani është përfshirë pak ditë më parë në një incident me policinë rrugore, duke humbur për 6 muaj të drejtën e të qenit shofer. L
2092   0
teacher_sx_1
Një mësuese në Britaninë e Madhe u ndalua sot që të ushtrojë këtë profesion pasi kishte një marrëdhënie seksuale me një nxënës 16- vjeçar, të cilin e
2624   0
rita-pavone
E pabesueshme të shikosh këtë foto dhe të kuptosh se për kë bëhet fjalë. Nuk i kemi besuar syve kur e kemi marr vesh se kush është dhe çfarë ka bërë.
3721   0
bieber_1
Një femër nga Brazili shkaktoi një stuhi të vërtetë në mediat rozë pasi postoi një video të këngëtarit Justin Bieber duke fjetur. Mendohet se vajza b
2852   0
Nicki_Minaj_1
Në videoklipin e saj më të ri, Nicki Minaj ka xhiruar disa skena të “nxehta” me reperin Lil Wayne, por këngëtarja ka theksuar se djali i mbushur me ta
2436   0
coco-6
Coco Austin edhe njëherë ka zgjedhur të tregojë format trupore, të bëjë atë që di më së miri ta bëjë. Në profilin personal në rrjetin social Twitte
5525   0
kim-kardashian-05
Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-ja amerik
3214   1
ratajkowski_bl_1
Pak e njohin me emrin e saj të vërtetë, por janë të shumtë ata që do e identifikonin si vajza e superhitit të kësaj vere, “Blurred Lines”.  Modelja
1556   0
Carmen_Ortega_3
Carmen Ortega është emri i radhës që synon të ngjisë shkallët e karrierës për t’u bërë e famshme duke ndjekur rrugën e Kim Kardashian.  Modelja “e
3314   0
rita_bisex_media2
Ajo së fundmi është parë në O2 Arena në koncertin e Jay Z, duke u puthur me modelen e mirënjohur, Kate Moss. Mirëpo kjo nuk është hera e parë që Ri
1675   0
110   0
416   0
117   0
Cilën parti politike do votonit në zgjedhje?
Valuta Shitet Blihet
120.50 120.00
137.80 131.80
156.10 155.85
123.60 123.35
88.80 88.75
LIVE nga NYSE