MENU
Thesari.com © 2001 - 2021

Artan Fuga - Thesari

  Autor: Artan Fuga
Në çadrën për lirinë politike vazhdon grumbullimi i protestuesve midis ndërtesës së kryesisë së Kuvendit dhe asaj të kryeministrisë. Dje trekëndëshi u bë katërkën
1157   0
Unë nuk jam ndonjë ndjekës i zjarrtë i emisionit "Opinion". Mbase e kam gabim. Eshtë formati që krijon probleme për shijet e mia. Por, kjo është puna ime. Amà gaz
1355   0
Mjaft gazetarë këto ditë më kanë kërkuar një opinion për ngjarjen skandaloze ku mbi flokët në të verdhë të ministres Lindita Nikolla, u hodh nga studentja salcë e ku
1059   0
Të nderuar drejtues dhe administratorë të Tv Vizion Plus, Po ju drejtoj këtë thirrje në mënyrën më miqësore dhe të sinqertë të mundshme, por edhe si qytetar, si p
1212   0
Shitja e votes cinikisht dhe ne kushte te caktuara eshte nje sjellje qytetare racionale. Etikisht quheni si te doni. Perse racionale? Sepse ai qe e shet voten men
1645   0
Do a marri Berisha apo do e mbaje Basha drejtimin e PD?