MENU
Thesari.com © 2001 - 2020

VIP - Thesari

  Kategoria: VIP
Ja çfarë shkruante një vajzë në një forum takimesh në kërkim të një burri të pasur: Dua të jem e sinqertë për atë që do them këtu. Unë mbush 25 vjeç këtë vit. Jam
4690   6
Një mësuese në Britaninë e Madhe u ndalua sot që të ushtrojë këtë profesion pasi kishte një marrëdhënie seksuale me një nxënës 16- vjeçar, të cilin e joshte me foto
3842   0
E pabesueshme të shikosh këtë foto dhe të kuptosh se për kë bëhet fjalë. Nuk i kemi besuar syve kur e kemi marr vesh se kush është dhe çfarë ka bërë. Ata që e njo
5509   0
Një femër nga Brazili shkaktoi një stuhi të vërtetë në mediat rozë pasi postoi një video të këngëtarit Justin Bieber duke fjetur. Mendohet se vajza braziliane kisht
3912   0
Në videoklipin e saj më të ri, Nicki Minaj ka xhiruar disa skena të “nxehta” me reperin Lil Wayne, por këngëtarja ka theksuar se djali i mbushur me tatuazhe u tregua
3552   0
Coco Austin edhe njëherë ka zgjedhur të tregojë format trupore, të bëjë atë që di më së miri ta bëjë. Në profilin personal në rrjetin social Twitter, Coco ka post
7461   0
Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-ja amerikanë ka postar n
4546   1
Pak e njohin me emrin e saj të vërtetë, por janë të shumtë ata që do e identifikonin si vajza e superhitit të kësaj vere, “Blurred Lines”.  Modelja polake Emily R
2437   0
Carmen Ortega është emri i radhës që synon të ngjisë shkallët e karrierës për t’u bërë e famshme duke ndjekur rrugën e Kim Kardashian.  Modelja “e nxehtë” në seti
4626   0
Ajo së fundmi është parë në O2 Arena në koncertin e Jay Z, duke u puthur me modelen e mirënjohur, Kate Moss. Mirëpo kjo nuk është hera e parë që Rita, del në sken
2541   0
A keni besim se qeveria Rama 2 do e përmirësojë jetën tuaj?