MENU
thesari.com © 2001

Lajme - Thesari

371   0
vip
arjan-cani-berisha
Prezantuesi Arian Çani është përfshirë pak ditë më parë në një incident me policinë rrugore, duke humbur për 6 muaj të drejtën e të qenit shofer. L
1958   0
teacher_sx_1
Një mësuese në Britaninë e Madhe u ndalua sot që të ushtrojë këtë profesion pasi kishte një marrëdhënie seksuale me një nxënës 16- vjeçar, të cilin e
2455   0
rita-pavone
E pabesueshme të shikosh këtë foto dhe të kuptosh se për kë bëhet fjalë. Nuk i kemi besuar syve kur e kemi marr vesh se kush është dhe çfarë ka bërë.
3370   0
bieber_1
Një femër nga Brazili shkaktoi një stuhi të vërtetë në mediat rozë pasi postoi një video të këngëtarit Justin Bieber duke fjetur. Mendohet se vajza b
2730   0
Nicki_Minaj_1
Në videoklipin e saj më të ri, Nicki Minaj ka xhiruar disa skena të “nxehta” me reperin Lil Wayne, por këngëtarja ka theksuar se djali i mbushur me ta
2303   0
coco-6
Coco Austin edhe njëherë ka zgjedhur të tregojë format trupore, të bëjë atë që di më së miri ta bëjë. Në profilin personal në rrjetin social Twitte
5138   0
kim-kardashian-05
Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-ja amerik
3026   1
ratajkowski_bl_1
Pak e njohin me emrin e saj të vërtetë, por janë të shumtë ata që do e identifikonin si vajza e superhitit të kësaj vere, “Blurred Lines”.  Modelja
1460   0
Carmen_Ortega_3
Carmen Ortega është emri i radhës që synon të ngjisë shkallët e karrierës për t’u bërë e famshme duke ndjekur rrugën e Kim Kardashian.  Modelja “e
3153   0
rita_bisex_media2
Ajo së fundmi është parë në O2 Arena në koncertin e Jay Z, duke u puthur me modelen e mirënjohur, Kate Moss. Mirëpo kjo nuk është hera e parë që Ri
1561   0
168   0
50   0
803   0
Besoni se me zëvendësimin e ambasadorit Lu mund të ndryshojë edhe qëndrimi i SHBA ndaj Reformës në Drejtësi dhe ndaj politikës Shqiptare?
Valuta Shitet Blihet
- -
- -
- -
- -
- -
LIVE nga NYSE