MENU
Thesari.com © 2001 - 2021

Artan Hoxha - Thesari

  Autor: Artan Hoxha
Pas videos ku Sali Berisha shfaqej duke regjistruar me diktofon në reanimacionin e spitalit ushtarak, ish-truprojën e Azem Hajdarit, Zenel Neza, i vetmi i mbijetuar
1238   0
Korporata e miliarderëve, latifondistëve, ndërtuesve, pronarëve të hoteleve dhe vilave turistike etj, reagon se i është prekur dinjiteti..., pse i kanë refuzuar nja
2602   0
Ka te drejte kryeprokurori, ambasadoret e huaj i kane bere shantazh te madh, i kane kerkuar te arrestoje politikane te nivelit te larte te korruptuar, ose te inkrimi
1046   0
A duhet te dorehiqet Lulzim Basha nga drejtimi i PD