MENU
Thesari.com © 2001 - 2024

Fushë Krujë, gjendet e vdekur 18-vjeçarja - Thesari

E Enjte 21 Nëntor, 2013
Fushë Krujë, gjendet e vdekur 18-vjeçarja

crime-kanal

FUSHE KRUJE - Sot në mëngjes rreth orës 07:00 buzë një kanali pranë fshatit Bilaj të Fushë Krujës është gjetur trupi i pajetë i një 18 vjeçareje.

Policia thotë se viktima është Enkelejda Mëhilli, 18 vjeçe.

Nga të dhënat e para dyshohet se viktima ka gjetur vdekjen nga përplasja e një makine, pranë shtëpisë së saj, ndërkohë që familjarët hedhin dyshimet për një vrasje në tentativë për grabitje meqë vajza e re punonte në një fabrikë këpucësh dhe dje kishte marrë rrogën. Trupi i saj u gjet nga i ati.  Një grup hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Jep një mendim
Komentet publikohen direkt pa censurë. Mundohuni ti përshtateni etikës së komunikimit.*
* Administratori rezervon te drejten per te edituar ose fshire komentet
Do a marri Berisha apo do e mbaje Basha drejtimin e PD?