MENU
Thesari.com © 2001 - 2024

PACIPESI: Mbesa e Sali Berishës përkrah huliganët serbë - Thesari

E Mërkurë 15 Tetor, 2014
PACIPESI: Mbesa e Sali Berishës përkrah huliganët serbë

serbi-berisha

E pritshme, e besueshme dhe e vërtetë. Geni serb i gjyshes heq maskën. Mbesa e pykës serbe dhe kancerit ish-kryeministër, Sali Berishës, Dasara Malltezi përkrah huliganët serbë. Vajza e vajzës së Berishës, ka postuar mbrëmë një status ne facebook ku përçmonte shqiptarët që “ndjehen krenarë”. Ajo i akuzon ata se “thyen rregullat e futbollit”. Pasi u kritikua ashpër nga miqtë e saj, ajo e hoqi atë status, por ishte tepër vonë. Lexojeni të plot postimin e mbesës së Sali Berishës në imazhin e kapur nga postimi i saj dhe që po bën xhiron ne rrjetet sociale dhe media.

Jep një mendim
Komentet publikohen direkt pa censurë. Mundohuni ti përshtateni etikës së komunikimit.*
* Administratori rezervon te drejten per te edituar ose fshire komentet
Do a marri Berisha apo do e mbaje Basha drejtimin e PD?