MENU
Thesari.com © 2001 - 2021

Rigels Xhemollari - Thesari

  Autor: Rigels Xhemollari
Ligji anemik për arsimin e lartë vazhdon të lëngojë dhe çdo ditë prodhon nga një skandal të ri. Ekspertët e fushës publikojnë edhe shkeljet e njëpsanjëshme që po bëh
923   0
Për kë do të votonit në zgjedhjet e 25 Prillit?
PSHA - (Osmani, Goxhaj)
80.95%
PD - (Basha)
11.26%
PS - (Rama)
3.03%
LSI - (Meta, Kryemadhi)
2.60%
Nisma # - (Shabani, Hajdari)
2.16%
Totali votave: 231
Ti ke votuar: PD - (Basha)